Misja: Bielany II - Epizody

Wciel się w rolę reportera Naszych Bielan i rozwiąż zagadkę tajemniczych zaginięć. Weź udział w śledztwie sięgającym od Warszawy aż do Torunia oraz Krakowa.

Epizod I: Człowiek Enigma

Twój dzień reportera warszawskich "Naszych Bielan" nie zaczyna się najlepiej. Informatorka, z którą spotykasz się w parku znika praktycznie na twoich oczach w prawdziwie zagadkowych okolicznościach. Wkrótce okazuje się, że jest to kolejne z serii zaginięć na warszawskich Bielanach, a ty sam zostajesz zamieszany w tajemniczą konspirację siegającą początków dwudziestego wieku. Z pomocą napotkanych osób, z których każda skrywa własne sekrety, prowadzisz własne śledztwo. Każdy twój ruch jest jednak obserwowany przez niebezpiecznego osobnika, którego prawdziwa tożsamość jest nieznana - Człowieka Enigmę.

Misja: Bielany II - Epizod I: Człowiek Enigma

Epizod II: Równoległe Śledztwa

Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na warszawskich Bielanach, wyruszasz w podróż do Torunia. Na terenie toruńskich Bielan masz nadzieję odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących prowadzonego przez ciebie śledztwa. Tymczasem, jako Agentka Numer Jeden wyruszasz do Krakowa. Tam próbujesz dowiedzieć się kto i dlaczego zakłóca działanie satelity należącej do Biura Ochrony Burmistrza. Wkrótce okazuje się, że oba śledztwa prowadzą do wielu nowych pytań, a poprzednio znane fakty zostają przedstawione w zupełnie nowym świetle. Krok po kroku zbliżasz się do rozwiązania tajemnicy Człowieka Enigmy...

Misja: Bielany II - Epizod II: Równoległe Śledztwa

Epizod III: Pacjent Zero

Po odkryciach dokonanych w Toruniu, wyruszasz w podróż do domu - do Warszawy. Z pomocą przyjaciół, krok po kroku zbliżasz się do rozwiązania zagadki Strażników oraz Przepowiedni. Twoje śledztwo prowadzi cię do utajnionej sprawy sprzed kilkunastu lat, sprawy "Pacjenta Zero", która wydaje się mieć związek z cała intrygą. Tymczasem, Człowiek Enigma kontynuuje swój plan, zmierzając do celu za wszelką cenę.

Misja: Bielany II - Epizod III: Pacjent Zero